Filma Me Titra Shqip: Fear Street: 1978

110 min 2021 7.5 / 349
Kategoria: Horror Mister
Viti: Jul 9, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1819.653
Shikime: 2471
Pershkrimi
Shejdisajd, 1978. Shkolla ka mbaruar dhe aktivitetet në kampin "Krahët e Natës" janë gati të fillojnë. Por, kur një tjetër anëtar i Shejdisajdërit pushtohet nga dëshira për të vrarë, argëtimi nën rrezet e diellit kthehet në një luftë të tmerrshme për mbijetesë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR