Filma Me Titra Shqip: Divergent

139 min 2014 6,9 / 9096
Viti: Mar 14, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,309
Shikime: 3911
Pershkrimi
Në një botë të ndarë nga Fraksionet dhe të bazuar në virtyte, Trisi mëson se është "E Ndryshme", dhe s'do të përshtatet me të. Kur ajo zbulon një komplot për të shkatërruar "Të Ndryshmit", Trisi dhe misteriozi Katër duhet të gjejnë se çfarë i bën "Të Ndryshmit" të rrezikshëm para se të jetë tepër vonë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR