Filma Me Titra Shqip: Ibiza

94 min 2018 5.8 / 1036
Kategoria: Komedi Romance
Viti: May 25, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14.256
Shikime: 4007
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas një mundësie pune që i jepet për të shkuar në Spanjë, Harper dhe dy mikeshat e saj kalojnë netë të çmendura duke krijuar kujtime të paharrueshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR