Filma Me Titra Shqip: Lust Stories

120 min 2018 6.3 / 74
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Jun 15, 2018
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 4.512
Shikime: 4394
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Katër filma të shkurtër nga regjisorët më të mirë të Indisë që eksplorojnë dashurinë, marrëdhëniet seksuale dhe martesat në Indinë moderne.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR