Filma Me Titra Shqip: Alice in Wonderland

108 min 2010 6.6 / 11379
Kategoria: Familje Fantazi Aventure
Viti: Mar 3, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 34.276
Shikime: 2412
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Nëntëmbëdhjetë vjeçarja Alice kthehet në botën magjike nga aventura e saj e fëmijërisë, ku ajo ribashkohet me miqtë e saj të vjetër dhe mëson për fatin e saj të vërtetë: t'i japë fund mbretërimit të terrorit të Mbretëreshës së Kuqe.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR