Filma Me Titra Shqip: Dragon Blade

127 min 2015 6 / 281
Kategoria: Aksion Dramatik Aventure
Viti: Feb 19, 2015
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 7,1
Shikime: 1891
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kinë, gjatë dinastisë Han (206-220 Pas Krishtit), Huo An (Xheki Çan), një zyrtar i burgosur dhe i skllavëruar për një krim të cilin nuk e ka kryer ai, fillon një aleancë të çuditshme me një ushtar romak të quajtur Lucius...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR