Filma Me Titra Shqip: Midnight in the Switchgrass

99 min 2021 5 / 16
Kategoria: Krim Thriller Aksion
Viti: Jul 23, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 143.633
Shikime: 3375
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një agjente e FBI-së dhe një oficer i policisë së Floridës, bashkohen për të hetuar një varg rastesh vrasjesh të pazgjidhura.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR