Filma Me Titra Shqip: Space Jam: A New Legacy

115 min 2021 7.8 / 1070
Viti: Jul 8, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9427.563
Shikime: 3836
Pershkrimi
Një mashtrues inteligjent rrëmben djalin e basketbollistit të njohur LeBron James, i cili më pas duhet të bashkëpunojë me Bugs Bunnyn për të mposhtur mashtruesin në një lojë basketbolli dhe për të shpëtuar djalin e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR