Filma Me Titra Shqip: The Forever Purge

103 min 2021 7.9 / 419
Viti: Jun 30, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6464.587
Shikime: 4286
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Të gjitha rregullat shkelen ndërsa një grup vrasësish të paligjshëm vendosin që Spastrimi vjetor të mos ndalet me një ditë dhe të mos mbarojë kurrë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR