Filma Me Titra Shqip: Veneno

97 min 2018 6.2 / 13
Kategoria: Aksion
Viti: Feb 15, 2018
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 14.584
Shikime: 3488
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Origjina dhe fillimet e karrierës së mundësit më të famshëm Dominikan të të gjitha kohërave, Rafael Sánchezit i njohur ndryshe si Xhek Veneno dhe krye-nemezisë së tij, José Manuel Guzmán ose Relámpago Hernándezit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR