Filma Me Titra Shqip: 40 Days and 40 Nights

94 min 2002 5.4 / 849
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Mar 1, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.554
Shikime: 3645
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas një ndarje të tmerrshme, një djalë i ri zotohet se do rrijë 40 ditë e 40 netë i “pastër” pa bërë seks, por në fund ai takon vajzën e ëndrrave të tij dhe nuk mund të bëjë asgjë për këtë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR