Filma Me Titra Shqip: Bandidos

95 min 1967 6.4 / 16
Kategoria: Dramatik Aksion
Viti: Oct 15, 1967
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 1.756
Shikime: 2662
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Riçard Martin po udhëtonte me tren, i cili u ndalua nga Billi Kejn, një ish nxënës i Martinit. Kejn ia kurseu jetën Martinit, por pasi i qëlloi në duar. Vite më vonë, Martini takoi një ish të dënuar, të cilin e kishin dënuar gabimisht për vjedhjen e trenit. Martini e stërvit ish të dënuarin dhe të dy kërkojnë Billi Kejnin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR