Filma Me Titra Shqip: Fast Five

130 min 2011 7,2 / 4820
Kategoria: Aksion Thriller Krim
Viti: Apr 20, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1,844
Shikime: 1558
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Dominik dhe ekuipazhi i tij e gje­jnë edhe një herë veten në anën e gabuar të ligjit. Ata për­piqen të kalo­jnë mes 2 kor­sive, në mes të një bossi të drogës të pamëshir­shëm si dhe një agjenti fed­eral i papërkulur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR