Filma Me Titra Shqip: Welcome Back Mr. President

96 min 2019 6 / 196
Kategoria: Komedi
Viti: Mar 28, 2019
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 5.238
Shikime: 2272
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish-President provincial duhet të braktisë qetësinë e jetës së tij në male dhe të kthehet në Romë, ku do të ndihmojë që vendi të zhvillohet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR