Filma Me Titra Shqip: Blood Red Sky

121 min 2021 7.6 / 320
Kategoria: Horror Thriller Aksion
Viti: Jul 23, 2021
Gjuha Origjinale: DE
Popullariteti: 265.454
Shikime: 3207
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një grua me një sëmundje misterioze kalon një tmerr kur nxjerr në pah anën e saj të rrezikshme teksa një grup terroristësh rrëmbejnë avionin dhe e marrin nën kontroll gjatë një fluturimi transatlantik natën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR