Filma Me Titra Shqip: Deep

101 min 2021 6.3 / 25
Kategoria: Fantashkence Thriller
Viti: Jul 16, 2021
Gjuha Origjinale: TH
Popullariteti: 543.93
Shikime: 1821
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Katër studentë të shkollës së mjekësisë bëhen pjesë e një një eksperimenti të neuroshkencës, i cili del jashtë kontrollit dhe duhet të gjejnë një rrugëdalje para se të jetë tepër vonë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR