Filma Me Titra Shqip: Gintama: The Very Final

104 min 2021 4.5 / 2
Kategoria: Animacion Aksion Komedi
Viti: Jan 8, 2021
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 10.517
Shikime: 2274
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gintoki, Takasugi dhe Katsura, luftojnë forcat që kanë zaptuar terminalin. Anija po thith fuqi të tepruar, duket e futur në trupin e Shouyou, për t'i dhënë pavdekshmërinë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR