Filma Me Titra Shqip: Jolt

91 min 2021 6.7 / 189
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Jul 29, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 147.71
Shikime: 3151
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë ka probleme me kontrollimin e inatit dhe përdor gjithmonë një jelek që i jep goditje të forta parandaluese sa herë që ajo rrezikon jetët e njerëzve pranë saj. Pasi djali i parë që ajo dashuron vritet, ajo futet në një kërkim për hakmarrje duke kërkuar të gjejë vrasësin, teksa policia e ndjek atë si të dyshuar kryesor për vrasjen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR