Filma Me Titra Shqip: Kingdom: Ashin of the North

92 min 2021 7.9 / 156
Viti: Jul 23, 2021
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 159.386
Shikime: 3338
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Tragjedi, tradhti dhe mister në hakmarrjen e një gruaja për vrasjen e gjithë fisit të saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR