Filma Me Titra Shqip: Malik

161 min 2021 7.8 / 17
Viti: Jul 15, 2021
Gjuha Origjinale: ML
Popullariteti: 8.096
Shikime: 2874
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një e kaluar e mbushur me krim, vdekje dhe dhimbje i tregohet Freddy, një kriminel i mitur, i cili është caktuar të eliminojë xhaxhain e tij të larguar Sulaiman, një patriark i plakur, ndërsa ishte prapa hekurave
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR