Filma Me Titra Shqip: Pompei

87 min 2020 4.5 / 4
Kategoria: Dramatik
Viti: Jul 24, 2020
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 1.175
Shikime: 3367
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Viktori dhe i vëllai mbijetojnë duke grabitur artefakte kulturore nga një sit arkeologjik, pjesë e një komuniteti fëmijësh endacakë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR