Filma Me Titra Shqip: Raees

143 min 2017 6.7 / 157
Kategoria: Thriller Aksion Krim
Viti: Jan 25, 2017
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 12.378
Shikime: 3852
Pershkrimi
Ky film trajton historinë e një kontrabandisti mizor dhe të zgjuar pijesh alkoolike, biznesi i të cilit sfidohet nga një polic i vendosur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR