Filma Me Titra Shqip: Gangster's Paradise: Jerusalema

120 min 2008 7,1 / 27
Kategoria: Aksion Krim Dramatik
Viti: Feb 11, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,841
Shikime: 1872
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Rritja e një vagabondi të ri nga një kriminel i vogël në një sipërmarrës të fuqishëm të krimit gjatë viteve të trazuara para dhe pas rënies së aparteidit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR