Filma Me Titra Shqip: Dark Spell

90 min 2021 6.6 / 4
Kategoria: Romance Horror Thriller
Viti: Feb 11, 2021
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 15.758
Shikime: 3742
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Zhenya vuan nga të qenit e dashuruar me burrin e saj që e ka lënë. Ajo vendos ta rikthejë atë duke bërë një magji të quajtur "Dasma e Zezë", që është një ritual magjik i njohur për fuqinë e tij të madhe dhe pakthyeshmërinë. Pas ritualit, burri i saj kthehet, por dashuria e tij bëhet më shumë si një mani. Ai madje është gati të vrasë Zhenyan, në mënyrë që të mos ia japë askujt. Kur burri i çmendur vdes, magjia nuk ndalet, sepse as vdekja nuk i ndan ata që u fejuan nga demoni i dasmës së zezë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR