Filma Me Titra Shqip: Jungle Cruise

127 min 2021 8.2 / 834
Viti: Jul 28, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2725.719
Shikime: 6614
Pershkrimi
Bazuar në udhëtimin e parkut të Disneyland, ku një varkë e vogël lumi kalon një grup udhëtarësh nëpër një xhungël të mbushur me kafshë dhe zvarranikë të rrezikshëm, por me një element të mbinatyrshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR