Filma Me Titra Shqip: Last Summer

101 min 2021 5.6 / 17
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Jul 9, 2021
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 245.181
Shikime: 5930
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gjatë pushimeve verore në një qytet buzë detit, 16-vjeçari Deniz, kërkon afeksionin e dashurisë së fëmijërisë së tij dhe noton në një trekëndësh dashurie.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR