Filma Me Titra Shqip: Plan B

107 min 2021 5.8 / 11
Kategoria: Komedi
Viti: Jun 18, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.255
Shikime: 3213
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas një eksperience seksuale të nxituar, një studente tradicionale dhe shoqja e saj më e mirë kanë 24 orë kohë për të gjetur një pilulë emergjence në Dakotën e Jugut.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR