Filma Me Titra Shqip: The Age of Shadows

140 min 2016 7.3 / 222
Kategoria: Aksion Dramatik Thriller
Viti: Sep 7, 2016
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 10.285
Shikime: 3438
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vendosur në fund të viteve 1920, "Koha e Hijeve" ndjek lojën macja dhe miu që shpaloset në mes të një grupi luftëtarësh të rezistencës duke u përpjekur për të sjellë eksploziv nga Shangai për të shkatërruar objektet kryesore japoneze në Seul, dhe agjentët japonez duke u përpjekur për ti ndaluar ata. Një oficer i talentuar i policisë japoneze, i cili ishte më parë në lëvizjen për pavarësi ,është midis një dileme mes kërkesave të realitetit të tij dhe instiktit për të mbështetur një kauzë të madhe
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR