Filma Me Titra Shqip: The Boy Behind the Door

88 min 2021 7.4 / 17
Kategoria: Horror
Viti: Jul 29, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13.388
Shikime: 3198
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Bobi përpiqet të shpëtojë veten dhe shokun e tij më të mirë, Kevinin kur i rrembejnë gjatë rrugës për në shkollë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR