Filma Me Titra Shqip: Get Hard

100 min 2015 6 / 1656
Kategoria: Komedi
Viti: Mar 26, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,404
Shikime: 692
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur milioneri Xhejms King akuzohet për vjedhje dhe mashtrim do t'i duhet të kërkojë ndihmë nga një larës makinash që ta bëjë një tip të ashpër për të përballuar jetën e vështirë në burgun e Shën Kuentin. Po a do të arrihet ky qëllim? Shikoni filmin për ta zbuluar këtë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR