Filma Me Titra Shqip: The Last Mercenary

110 min 2021 6.9 / 85
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Jul 30, 2021
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 162.142
Shikime: 4703
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një ish agjent misterioz i shërbimit sekret duhet të kthehet urgjentisht në Francë kur djali i tij akuzohet padrejtësisht për trafik armësh dhe droge nga qeveria, për shkak të një gabimi të madh nga një burokrat dhe një operacioni mafioz.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR