Filma Me Titra Shqip: Mondo Hollywoodland

104 min 2021 0 / 0
Kategoria: Komedi Fantashkence
Viti: Aug 3, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.379
Shikime: 1889
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një tregtar kërpudhash dhe një burrë nga dimensioni i 5 -të bashkëpunojnë në Hollivud për të gjetur kuptimin e "Botës".
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR