Filma Me Titra Shqip: The Suicide Squad

132 min 2021 8.2 / 1035
Viti: Jul 28, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2977.31
Shikime: 5684
Pershkrimi
Qeveria dërgon kriminelët më të rrezikshëm në botë: Bloodsport, Peacemaker, King Shark, Harley Quinn dhe të tjerë, në ishullin e largët të mbushur me armiq, Corto Maltese. Të armatosur me armë të teknologjisë së lartë, ata përshkojnë xhunglën e rrezikshme në një mision kërkim- shkatërrimi, me vetëm Kolonel Rick Flag në tokë që kontrollon sjelljen e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR