Filma Me Titra Shqip: I Love You Phillip Morris

98 min 2009 6.4 / 1194
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Jan 18, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.652
Shikime: 3803
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një polic papritur përfundon në burg dhe papritur ai aty takon dashurinë e dytë të jetës së tij, i cili bën çdo gjë për të qenë me të.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR