Filma Me Titra Shqip: Gladiator

155 min 2000 8,1 / 10983
Kategoria: Aksion Dramatik Aventure
Viti: May 1, 2000
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20,659
Shikime: 2360
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Kur një gjeneral Romak tradhtohet dhe familja e tij vritet nga djali i korruptuar i një perandori, ai shkon në Romë si gladiator për t'u hakmarrë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR