Filma Me Titra Shqip: Cocktail

146 min 2012 6.4 / 80
Kategoria: Romance Dramatik Komedi
Viti: Jul 13, 2012
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 6.076
Shikime: 5162
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një trekëndësh dashurie mes një djali dhe dy vajzave, të cilat janë shoqe të ngushta, por krejt e kundërta e njëra-tjetrës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR