Filma Me Titra Shqip: A Trash Truck Christmas

28 min 2020 6.6 / 47
Viti: Dec 11, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 53.254
Shikime: 3928
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Kur saja e Babagjyshit rrëzohet në vigjilje të Krishtlindjes, i takon kamionit të plehrave, Henkut dhe shokëve të tyre kafshë, të shpërndajnë dhuratat, nën magjinë e festës...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR