Filma Me Titra Shqip: Brahman Naman

94 min 2016 5.4 / 31
Kategoria: Komedi
Viti: Jan 24, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3.086
Shikime: 1659
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Naman, Roni dhe Berni, tre studentë nga skuadra e kuiceve gëzohen kur marrin vesh se do shkojnë në Kalkutë për një konkurs sepse shpresojnë që aty do humbin virgjërinë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR