Filma Me Titra Shqip: Candy

116 min 2006 7.2 / 462
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: May 25, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12.386
Shikime: 3888
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një artiste me emrin Kandi dhe një poet frymëzues i quajtur Dan, bëhen vartës të drogës dhe përpjekjeve të dështuara për t'u pastruar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR