Filma Me Titra Shqip: CODA

112 min 2021 8.6 / 84
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Jul 30, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 704.551
Shikime: 3216
Pershkrimi
Rubi, është personi i vetëm që dëgjon në familjen e saj të shurdhër. Kur biznesi i peshkimit i familjes kërcënohet, Rubi e gjen veten të ndarë mes ndjekjes së dashurisë së saj për muzikën dhe frikës për të braktisur prindërit e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR