Filma Me Titra Shqip: Home

94 min 2015 6,8 / 2595
Viti: Mar 18, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,259
Shikime: 589
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
O-ja, një alien i arratisur nga njerëzit e tij, zbret në Tokë dhe bëhet shok me aventurieren Tip, e cila është në një mision për veten e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR