Filma Me Titra Shqip: Good on Paper

92 min 2021 5.8 / 152
Viti: Jun 23, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 54.918
Shikime: 1947
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi gjithë ato vite që ishte fokusuar në punë, një humoriste takon një mashkull që ngjan perfekt: i zgjuar, i sjellshëm, i suksesshëm dhe me shumë mundësi shumë e bukur për të qenë e vërtetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR