Filma Me Titra Shqip: Habit

81 min 2021 5.7 / 6
Kategoria: Krim Komedi Thriller
Viti: Aug 20, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 52.439
Shikime: 2348
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në Los Anxheles, një vajzë festash përfshihet në një marrëveshje droge dhe vishet si murgeshë që t'i shpëtojë përndjekjes së shitësit të drogës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR