Filma Me Titra Shqip: Joe Bell

93 min 2021 6.1 / 15
Kategoria: Dramatik Aventure
Viti: Jul 23, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 34.669
Shikime: 2587
Pershkrimi
Historia e vërtetë e rrugëtimit të dhimbshëm që ndërmerr një baba në nder të djalit të tij që vuan bullizmin në shkollë sepse është homoseksual. Ai ecën kudo nëpër gjithë Amerikën për të folur me këdo që mundet për të eleminuar bullzimin nëpër shkolla dhe jo vetëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR