Filma Me Titra Shqip: Life Is Beautiful

116 min 1997 8.5 / 10379
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Dec 20, 1997
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 48.975
Shikime: 2469
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një bibliotekar hebre dhe djali i tij bëhen viktima të Holokaustit, ai përdor një përzierje perfekte të vullnetit, humorit dhe imagjinatës për të mbrojtur djalin e tij nga rreziqet rreth kampit të tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR