Filma Me Titra Shqip: Cinema Paradiso

124 min 1988 8.5 / 2998
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Nov 17, 1988
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 19.423
Shikime: 1817
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një regjisor kujton fëmijërinë e tij kur ra në dashuri me filmat në kinema në vendlindjen e tij dhe zuri miqësi me punonjësin e projektorit të kinemasë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR