Filma Me Titra Shqip: Overrun

105 min 2021 5 / 3
Kategoria: Aksion
Viti: Aug 16, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.379
Shikime: 2410
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ish-specialisti i skuadrës ushtarake Markus Lombardi, ka vetëm një mënyrë për të shpëtuar motrën dhe familjen e tij, vetëm nëse gjen kutinë misterioze.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR