Filma Me Titra Shqip: Robin Hood: Men in Tights

104 min 1993 6.6 / 1508
Kategoria: Komedi
Viti: Jul 28, 1993
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.307
Shikime: 2268
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Historia klasike e Robin Hood e treguar me anë të një parodie të mbushur me këngë, humor dhe skena komike.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR