Filma Me Titra Shqip: The Green Knight

130 min 2021 7.4 / 109
Viti: Jul 29, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 154.438
Shikime: 2716
Pershkrimi
Nipi trim i mbretit Artur vendos të përballet me Kalorësin e Gjelbër, një gjigant misterioz që shfaqet në Kamelot. Duke rrezikuar jetën e tij, ai fillon një aventurë epike për të treguar veten para familjes dhe gjykatës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR