Filma Me Titra Shqip: The Factory

109 min 2018 6.5 / 53
Kategoria: Thriller Dramatik Krim
Viti: Sep 7, 2018
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 3.747
Shikime: 4646
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një fabrikë vjen drejt mbylljes dhe për këtë arsye, një grup punëtorësh vendosin të organizohen kundra pronarit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR